• Zápis do prvého ročníka

•

Vážení rodičia,

Riaditeľstvo Základnej školy Duklianska 1 Bánovce nad Bebravou Vás srdečne pozýva na slávnostný zápis do prvého ročníka, ktorý sa uskutoční v dňoch

09. a 10. apríla 2019 v čase od 10:00 do 16:00 v budove školy. Na zápis je potrebné prísť osobne aj s dieťaťom a priniesť kópiu rodného  listu dieťaťa a občiansky preukaz oboch zákonných zástupcov.

co_ponukame(2).pdf

• VENI,VIDI,VICI...

• Prišiel som, videl som, zvíťazil som... To platí aj v prípade nášho žiaka Adama Strapeka, ktorý dňa 21.3.2019 zopakoval úspech z minulého roka a získal 1.miesto v krajskom kole dejepisnej olympiády v Trenčíne. Na foto si preberá diplom a odmenu z rúk predsedu KK DO Mgr. Miroslava Šumichrasta.

Úspešným riešiteľom bol aj žiak 7.A triedy Kristián Blaženec. BLAHOŽELÁME!

• Oznámenie o udelení riaditeľského voľna

• Riaditeľ Základnej školy Duklianska 1 Bánovce nad Bebravou Vám  oznamuje, že v zmysle § 150 ods.5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov, udeľuje žiakom 6.až 8.ročníka dňa 03.04.2019 riaditeľské voľno z dôvodu Testovania 9-2019.

• TESTOVANIE 9

•

• Celoslovenské testovanie žiakov  9. ročníka sa uskutoční 3.4.2019 (streda) podľa nasledovného harmonogramu:

7,30 - príchod žiakov do školy, príprava v triede, kontrola pomôcok

8,00 - 8,10 - -úvodné pokyny k testovaniu z matematiky , rozdanie odpoveďových hárkov a pomocných papierov na výpočty

8,10 - 8,20 - rozdanie testov , oboznámenie sa s testom

8,20- 9,50 - administrácia testu

9,50 - 9,55 - zozbieranie testov a odpoveďových hárkov

9,55 – 10,15 - prestávka

10,15 – 10,25 - úvodné pokyny k testovaniu zo slovenského jazyka a literatúry, rozdanie odpoveďových hárkov

10,25 – 10,35 - rozdanie testov , oboznámenie sa s testom

10,35 – 11,45 - administrácia testu

11,45 - 11,50 - zozbieranie testov a odpoveďových hárkov

11,50- koniec testovania, odchod domov

Povolené pomôcky: kalkulačka, rysovacie pomôcky, modré guľôčkové pero

Zakázané pomôcky: mobilné telefóny, výpisky, študijné materiály, učebnice a pod.

Žiaci so zdravotným znevýhodnením budú testovaní podľa osobitného harmonogramu, ktorý dostali od špeciálneho pedagóga.

Ďalšie informácie o testovaní:

• 2 % z daní

•      Vážení rodičia,

dovoľte, aby sme Vás opäť požiadali o nasledovnú spoluprácu.

Pri rodičovskom združení Základnej školy Duklianska 1 Bánovce nad Bebravou je založené občianske združenie, do ktorého môžu fyzické a právnické osoby prispieť sumou 2% zo zaplatenej dane. Registráciu si môžete skontrolovať na www.rozhodni.sk, alebo na www.notar.sk

Ak sa rozhodnete našej škole aj v tomto roku prispieť sumou 2% zo zaplatenej dane, poprosíme Vás o podpísanie Vyhlásenia. Potvrdenie o zaplatení dane vám vystavia vo Vašej mzdovej učtárni po vykonaní ročného zúčtovania daní (v dokumentoch máte vzor ako tlačivo vyzerá). Obe tlačivá zašlite späť po Vašom dieťati, ktoré ich odovzdá triednemu učiteľovi do 26.04.2019 alebo osobne na riaditeľstvo školy.

Úprimná vďaka  patrí všetkým, ktorí svojou čiastkou prispeli v minulých rokoch, aj tým, ktorí plánujú prispieť tento rok.

Financie sa každoročne používajú na zveľadenie školy, školského areálu a športových pomôcok pre deti.

Za Vašu pomoc vopred ďakujeme.                                   Mgr. Marián Igaz, riaditeľ školy