• Prvý deň v školskom roku 2024/2025

• Ráno nástup do školy:

Žiaci prichádzajú do školy od 7:30 hod. Prvý deň sa nemusia prezúvať. Žiaci pôjdu do svojich tried podľa orientačného plánu (nájdete na každom poschodí).

Prváčikovia prídu do školy so svojím rodičom na 8:00 hod. do hlavnej budovy na prízemie.

O 8:15 hod. bude slávnostné otvorenie školského roka 2024/2025 na školskom dvore, v prípade nepriaznivého počasia bude otvorenie v triedach prostredníctvom školského rozhlasu.

Ranná ŠKD bude od 6.00 do 7.30 hod.  v hlavnej budove na prízemí.

Odchod zo školy:

Žiaci sú v škole v rozsahu 4 (do 11:00) vyučovacích hodín. Stravovanie bude podľa rozpisu. Desiata sa 1. deň nevydáva, žiaci ju ani neplatia.

2.stupeň:

9:30 - 9.ročník

9:40 - 8.ročník

9:50 – 7.ročník

10:00- 6.ročník

10:10- 5.ročník

1.stupeň:

10:20- 1.ročník s triednymi učiteľmi a vychovávateľkami

Žiaci, ktorí sa nestravujú a nechodia do ŠKD, budú končiť o 11:00 hod.

Žiaci, ktorí sa stravujú a nechodia do ŠKD, pôjdu o 11:00 hod. na obed a môžu ísť domov.

11:00- postupne všetky oddelenia ŠKD

ŠKD bude do 16:15 hod.

• Oznam vedúcej ŠJ

• Milí rodičia, zákonní zástupcovia a stravníci,

od 4.9.2024 prechádzame na bezhotovostné úhrady za stravu prostredníctvom modulu PLATBY v EDUPAGE. Nové čipy budú stravníkom dané v deň nástupu do školy.

Príspevok na stravovanie sa uhrádza do 20. kalendárneho dňa v predchádzajúcom mesiaci  spolu so zábezpekou 30,00 eur (na mesiac september 2024 najneskôr pripísaná platba 20. augusta 2024) na účet školskej jedálne SK33 0900 0000 0002 6399 4318 s uvedením variabilného symbolu . Pozor: ako variabilný symbol sa neudáva číslo čipu. Do poznámky treba uviesť meno žiaka a triedu. V prípade nesprávne uvedeného variabilného symbolu alebo poznámky nebude vaša platba priradená. Všetky informácie o výške poplatku za stravu sú uvedené na stránke školy v časti školská jedáleň.

Odhlasovanie stravy bude  možné len v systéme Edupage do 13.30 hod. jeden deň vopred.

Zároveň Vás upozorňujeme, že dotovaná strava je viazaná na školskú dochádzku ( keď dieťa nie je v škole a nemá odhlásenú stravu, tak sa mu odčítava plná suma jedla zo zábezpeky). V prípade jej minutia Vás vyzveme na jej opätovné uhradenie.

Prosíme Vás o dôsledné dodržiavanie dátumu platby, vždy do 20. dňa v mesiaci.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.