• Šarkaniáda v ŠKD

Aj v tomto roku sme v ŠKD  usporiadali súťaž o najkrajšieho šarkana. 104 prekrásnych detských výtvorov – lietajúcich  dráčikov ,školských tašiek,slniečok,lietadielok,rozprávkových bytostí v rôznych podobách sa predvádzalo v školskom parku.

Žiaci z ŠKD z Duklianskej 1 prezentovali svoje výtvory , ktoré pripravovali celý predchádzajúci týždeň  vo výchovných skupinách.

Počasie nám prialo, a tak v lúčoch jesenného slnka a príjemného vetríka za najkrajšie

lietajúce výtvory deti svojim hlasovaním určili šarkany : 1. miesto   Pirátska loď

2. miesto   Nemo

3. miesto   Shrek

Za krásne diela boli odmenení všetci žiaci, ktorí sa do súťaže zapojili.