Beseda so spisovateľom

Beseda so spisovateľom – Hana Naglik

Dňa 16. apríla nám bolo veľkou cťou privítať medzi nami vzácneho hosťa, slovenského prozaika, básnika, dramatika, scenáristu a textára, Silvestra Lavríka. V našej čítanke pre 3. ročník sme sa spoločne preniesli do príbehu malej Ester, ktorá nás svojou fantáziou vtiahla medzi seba a svojich priateľov. Pán Lavrík, ktorý vystupuje aj pod umeleckým menom Hana Naglik nám prišiel o svojej knihe Ester a Albatros, ktorá bola mimochodom ocenená ako najkrajšia kniha Slovenska 2024, porozprávať všetko, čo o nej ešte nevieme. Vtipne odpovedal na zvedavé otázky tretiakov a na záver sa konala veľká autogramiáda.  Žiaci tiež zapojili svoju fantáziu a vyrobili si krásne záložky do knihy práve s autorovým podpisom. Ďakujeme.

tr.uč. Urbanová