Úvodná stránka Krúžok LEGO - robotika Overovanie metodík Používanie metodík

SciLab

Úvodná stránka

Vitajte na stránkach, kde publikujeme aktivity našej školy realizované vrámci projektu IT Akadémia.

Naša škola disponuje tzv. ScienceLabom, čo je súbor pomôcok získaných zapojením našej školy do spomínaného projektu. Jednotlivé pomôcky boli zaradené do kabinetov fyziky, biológie a chémie.

Naši  učitelia overujú vopred pripravené metodiky na hodinách matematiky, fyziky, biológie a geografie. Použitie spomínaných metodík na hodinách pomáha prostredníctvom moderných, digitálnych pomôcok žiakom lepšie pochopiť preberané učivo.

Na škole sa realizoval aj krúžok Lego - robotika, ktorý použitím stavebníc Lego Mindstorms EV3 učí deti základom programovania strojov a robotov, čo je na dnešnom, modernom trhu práce vítaná zručnosť.