Dary zeme

Aj tento školský rok  v októbri  prebehla  súťaž – „Dary Zeme“. Do súťaže sa zapojilo niekoľko žiakov prvého i druhého stupňa . Na chodbe pred zborovňou sme  mohli vidieť krásne jesenné plody zo záhradky a veľmi zaujímavé výtvory z týchto plodov. Všetkým žiakom, ktorí sa do súťaže zapojili, srdečne ďakujeme.  Vybrať tie najkrajšie a najzaujímavejšie bolo veľmi náročné. Umiestnenie zúčastnených žiakov bolo nasledovné:

• na 3. mieste sa umiestnili Rychtarechová Stela zo 4.B triedy,  Barbora a Katarína Matejíčkové  z 5.C a 3.B triedy
  • druhé miesto obsadili Alžbeta Matejíčková  zo 7.C a Šimon Ďuračka z 3.C triedy
  • a víťazné 1.miesto získali  Filip a Marán Baško z  3.A a 6.A  triedy.

Víťazom gratulujeme a  všetkým žiakom, ktorí sa do súťaže zapojili, ešte raz ďakujeme.

Mgr. L. Matušková,   Ing. A. Neštinová

viď fotoalbum