Pytagoriáda OK

Výsledky z okresného kola Pytagoriády

Pytagoriáda je matematická súťaž do ktorej sa každoročne zapojí veľa našich žiakov. Úspešní riešitelia školského kola nás v dňoch 9.4.- 10.4.2024 reprezentovali v okresnom kole.

V kategórii P3 sa na 3. mieste umiestnil Matúš Čík, úspešnými riešiteľmi boli ale aj žiaci: Nikolas Dúbravka, Alexandra Lazárová, Michal Gieci, Mathias Žáčik, Kristína Ševčíková, EllaViktoríni, Oliver Krivošík.

V kategórii P4 na 3. mieste bol Nikolas Néč, úspešnými riešiteľmi boli Nina Šlosárová, Dávid Kucka, Natália Bežáková, AlisaVatazhok.

V kategórii P5 1. miesto obsadil Ján Mikuláš, 3. miesto Jakub Škorec a úspešnými riešiteľmi boli Martin Koiš a Mia Hrušková.

V kategórii P6 na 1. mieste bol Peter Bereš, 3. miesto obsadila Terézia Rosová, úspešnými riešiteľmi boli Dominik Ševčík a TheresaHurárová.

V kategórii P8 2.miesto obsadil Juraj Maláska, úspešnými riešiteľmi boli aj Kristína Hoššová, Juraj Benko a Jakub Gráč.

Opäť patrí veľká vďaka aj  všetkým učiteľom, ktorí žiakov na súťaž pripravovali .

Úspešným  žiakom srdečne blahoželáme!!!