Prírodovedné súťaže |
||||||
|
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
||
Pytagoriáda (školské kolo) |
P3 |
L.Musilová (Urb.) |
A.Krajčo (Pod.) |
T.Habalová (Pod.) |
||
P4 |
M.Ragan (Matej.) |
T.Matušková (Kub.) |
A.Struhačka (Kub.) |
|||
|
|
P5 |
L.Košík (Igaz) |
A.Domovec (Igaz) |
Š.Mišina (Igaz) |
|
|
|
P6 |
J.Stranák (Igaz) |
B.Hlocký (Igaz) |
F.Koreň (Igaz) |
|
|
|
P7 |
M.Krchlík (Sány) |
M.Hanková (Sány) |
D.Madaj (Sány) |
|
|
|
|
P8 |
M.Krchlík (Sány) |
M.Malina (Igaz) |
E.Jurčíková (Igaz) |
Pytagoriáda |
P3 |
- |
A.Krajčo, S.Bitarovský (Podob.) - |
|||
(okresné kolo) |
P4 |
A.Halás (Kub.) |
M.Ragan (Matej.) |
- |
||
|
|
P6 |
B.Hlocký (Igaz) |
J.Straňák (Igaz) |
- |
|
|
|
P7 |
M.Hanková (Sány) |
R.Bobuš (Sány) |
A.Kiripolský (Sány) |
|
|
|
P8 |
H.Galková (Igaz) |
S.Petrov (Igaz) |
- |
|
|
|
|
- |
úspešní |
L.Musilová (Urbanová), N.Gogorová, M.Blaškovič, O.Hinca (Podobová), T.Matúšková, A.Struhačka, I.Kolačan, L.Síleš, E.Filová, L.Bulíková, P.Jancusková (Kubalová), K.Debnárová (Kopčanová), D.Slošiarik, H.Bárdyová, E.Balážová (Sány), T.Jakubócyová, F.Koreň, A.Strapek, D.Cidorík, O.Drozdík, Š.Mišina, M.Valente (Igaz) |
|
Matematická olympiáda |
Z5 |
3. miesto |
M.Valente (Igaz) |
|||
Z6 |
3. miesto |
L.Môciková (Igaz) |
||||
|
|
Z8 |
1. miesto |
T.Jakubócyová (Igaz) |
||
|
|
Z8 |
3. miesto |
J.Valenteová (Igaz) |
||
|
|
Z9 |
1. miesto |
Z.Galková, P.Filko (Sány) |
||
|
|
Z9 |
3. miesto |
A.Mináriková (Sány) |
||
(okres) |
|
úspešní |
K.Valjent, L.Matušková, D.Manzat, A.Domovec, J.Straňák, O.Drozdík, K.Janušková, F.Koreň, S.Petrov, H.Galková (Igaz), M.Krchlík, D.Kyjac (Sány) |
|||
(kraj) |
Z9 |
úspešní |
Z.Galková, A. Mináriková, P.Filko (Sány) |
|||
Matematický klokan (celoslovenské) |
SR |
úspešní |
L.Stošičová, L.Musilová, V.Breníková, E.Filová, D.Manzat, B.Hlocký, M.Krchlík, L.Krištofová, J.Neradný, J.Valenteová, Z.Galková, S.Karas |
|||
|
|
|
SR |
1. miesto |
T.Jakubócyová (Igaz) |
|
Pangea celoslovenské |
SR |
2. miesto (4.poradie) |
T.Jakuócyová (Igaz) |
|||
SR |
úspešní |
M.Hanková, J.Valenteová, S.Petrov (Igaz), J.Gula (Buchelová, Z.Galková, P.Filko (Sány) |
||||
Fyzikálna olympiáda (okres) |
kat.E |
1. miesto |
Z.Galková (Sány) |
|||
kat.F |
1. miesto |
S.Petrov (Igaz) |
||||
kat.F |
2. miesto |
T.Jakubócyová (Igaz) |
||||
Chemická olympiáda (obvod) |
kat.Dz |
2. miesto |
P.Filko (Matušková) |
|||
kat.Dz |
úspešná |
A.Potzyová (Matušková) |
||||
(kraj) |
kat.Dz |
úspešná |
P.Filko (Matušková) |
|||
Biologická olympiáda (okres) |
kat.C |
1. miesto |
E.Jurčíková (Jakabová), projektová časť- T.Jančovičová (Matušková) |
|||
kat.C |
2. miesto |
V.Habalová (Jakabová) |
||||
|
|
kat.D |
2. miesto |
P.Valjentová |
||
|
|
kat.D |
3. miesto |
K.Ondrušková |
||
|
|
kat.E |
1. miesto- zoolog. |
S.Petrov (Jakabová) |
||
|
|
kat.E |
2. miesto- botan. |
J.Valenteová (Jakabová) |
||
|
|
kat.E |
úspešný- botan. |
M.Valente (Jakabová) |
||
(kraj) |
kat.E |
1. miesto- zoolog. |
S.Petrov (Jakabová) |
|||
|
|
kat.E |
úspešná |
J.Valenteová (Jakabová) |
||
|
|
kat.C |
úspešní |
T.Jančovičová (Matu.) V.Habalová (Jak.) |
||
(celoslovenské) |
kat.E |
2. miesto |
S.Petrov (Jakabová) |
|||
Geografická olympiáda |
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
||
kat.1 |
I.Markovič |
M.Valente |
Š.Mišina |
|||
(škola) |
kat.2 |
E.Mitalová |
D.Kyjac |
D.Madaj |
||
Mitalová |
kat.3 |
S.Petrov |
T.Jakubócyová |
Z.Galková |
||
|
|
6.r |
B.Hlocký |
J.Straňák |
S.Petrovová |
|
|
|
|
8.r |
J.Valenteová |
H.Galková |
J.Neradný |
(okres) |
kat.E |
1. miesto |
S.Petrov |
|||
|
|
kat.E |
3. miesto |
Z.Galková |
||
|
- |
úspešní |
T.Jakubócyová, D.Kyjac, Š.Mišina, M.Valente |
|||
(kraj) |
kat.E |
2. miesto |
S.Petrov |
|||
|
|
kat.E |
úspešná |
Z.Galková |
||
(celoslovenské) |
kat.E |
úspešný |
S.Petrov |
|||
Dejepisná olympiáda (obvod) |
kat.C |
1.miesto |
P.Filko (Bučková) |
|||
kat.C |
2.miesto |
Z.Galková (Bučková) |
||||
|
|
kat.E |
1.miesto |
S.Petrov (Peniažková) |
||
|
|
kat.F |
1.miesto |
A.Strapek (Strapeková) |
||
(kraj) |
kat.C |
uspešný |
P.Filko (Bučková) |
|||
|
|
kat.E |
1.miesto |
S.Petrov (Peniažková) |
||
(celoslovenské) |
kat.E |
1.miesto |
S.Petrov (Peniažková) |
|||
Technická olympiáda (okres) |
Kat. A |
1.miesto |
T.Mitala, P.Matejka (Libič) |
|||
Kat.B |
úspešný |
A.Kiripolský (Libič) |
||||
Príroda plná vedomostí |
okres |
3.miesto |
L.Bulíková, A.Halás (Kubalová) |
|||
Mladý záchranár 2016 (Jakabová) |
okres |
3. miesto |
S.Talianová, B.Talianová, S.Šimunová, L.Rejková, A.Šiková, S.Adameová |
|||
|
región |
úspešní |
S.Talianová, B.Talianová, S.Šimunová, L.Rejková, A.Šiková, S.Adameová |
|||
IBobor (celoslovenské) - Hrašný |
SR |
ocenení |
P.Filko, T.Jakubócyová, S.Karas, M.Krchlík, L.Krištof, M.Hanková, A.Kiripolský, L.Krištofová, S.Petrovová, S.Urban, B.Hlocký, F.Koreň, D.Cidorík |
|||
Spoločenskovedné súťaže |
||||||
Olympiáda zo SJ |
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
||
škola |
E.Jurčíková (Mich) |
- |
- |
|||
okres |
úspešná |
E.Jurčíková (Michaličková) |
||||
Šaliansky Maťko (škola) |
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
||
(škola) |
1.kat. |
M.Janáč (Podob.) |
A.Krajčo (Podob.) |
M.Tuchyňová (Bel) |
||
|
2.kat. |
L.Mačasová (Matej.) |
Š.Matejička (Petr) |
- |
||
|
3.kat. |
T.Majerechová (Jak.) |
E.Kopčanová (Jak) |
- |
||
(okres) |
2.kat. |
postupuje |
L.Mačasová (Matejová) |
|||
3.kat. |
postupuje |
T.Majerechová (Jakabová) |
||||
|
|
|
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
Hviezdoslavov Kubín- poézia (škola) |
1.kat. |
O.Drozdík (Kub.) |
I.Kolačan (Kub.) |
L.Vékonyová (Bel.) N.Kmeťová (Podo.) |
||
2.kat. |
S.Petrovová (Mal.) |
K.Valjentová (Petr.) |
N.Žabková (Petr.) L.Košík (Petr.) |
|||
3.kat. |
A.Jombíková (Mich.) |
V.Laššová (Mich.) |
B.Talianová (Mich.) |
|||
Hviezdoslavov Kubín- próza (škola) |
1.kat. |
A.Krajčo (Pod.) |
H.Bučková (Pod.) |
A.Hrablík (Kub.) M.Janáč (Pod.) |
||
2.kat. |
J.Ondrušková (Mal.) |
K.Janušková (Mal.) S.Rýdzi (Jak.) |
T.Majerechová (Ja.) K.Spasčuková (Pet.) |
|||
|
|
3.kat. |
H.Ševcechová (Jak.) |
A.Zdychavský (Mich.) |
K.Hrčková (Mal.) |
|
(okres) |
1.kat. |
1. miesto Poézia |
M.Bagin (Urbanová) |
|||
|
|
|
1.kat. |
3. miesto Próza |
A.Krajčo (Podobová) |
|
|
|
|
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
Rétorický Uhrovec |
1.kat. |
S.Petrovová (Mal.) |
K.Janušková (Mal.) X.Halásová (Petr.) |
M.Blaškovič (Mal.) Š.Matejička (Petr.) |
||
(škola) |
2.kat. |
S.Petrov (Mich.) |
- |
- |
||
(obvod) |
1.kat. |
3. miesto |
S.Petrovová (Malinová) |
|||
|
2.kat. |
2. miesto |
S.Petrov (Michaličková) |
|||
Mladý Jesenský (okres) |
1.kat. |
R.Rybárová (Petrovová), L.Môciková, K.McKenzie (Malinová) |
||||
Európa v škole |
3.kat. |
1. miesto Vyv |
M.Hanková (Lavríková) |
|||
(okres) |
3.kat. |
2. miesto Vyv |
N.Mrocková (Lavríková) |
|||
Biblická olympiáda |
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
||
(škola) |
1.kat. |
K.Ďuračková |
K.Debnárová |
A.Hrablík |
||
(Mitalová) |
2.kat. |
J.Ďuračka |
- |
- |
||
Evanjelické |
3.kat. |
E.Mitalová |
T.Mitala |
A.Adamíková |
||
(kraj) |
kraj |
- |
K.Ďuračková |
T.Mitala |
||
Katolícke |
okres |
3. miesto |
V.Habalová, K.Halčinová, J.Valenteová (Peniažková) |
|||
Olympiáda z AJ (Obvod) |
1A |
2. miesto |
M.Krchlík (Urbanová) |
|||
1B |
1. miesto |
A.Mináriková (Drozdíková) |
||||
Slávik Slovenska |
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
||
|
1.kat. |
K.Balažovičová |
T.Šinský |
A.Hanusková, P.Chrenková |
||
(škola) |
2.kat. |
K.Mihaličková |
S.Výrosteková L.Matušková |
D.Mikolášová |
||
|
|
3.kat. |
L.Rejková |
H.Bardyová |
P.Matejka |
|
(okres) |
2.kat. |
3. miesto |
K.Mihaličková (Petrovová) |
|||
Športové súťaže |
||||||
Florbal (1.miesto) okres |
A.Bátora, P.Filko, S.Kovačik, D.Kovačik, M.Kralik, J.Líška, F.Masaryk, D.Mitala, R.Hajšo, A.Zdychavský (Podvorečná) |
|||||
Florbal (3.miesto) región |
A.Bátora, P.Filko, S.Kovačik, D.Kovačik, M.Kralik, J.Líška, F.Masaryk, D.Mitala, R.Hajšo, A.Zdychavský (Podvorečná) |
|||||
Stolný tenis (2.miesto) okres |
J.Petrlík, P.Matejka, R.Súkeník, F.Černo (Mišík) |
|||||
Basketbal Ch. (1.miesto) okres |
R.Hajšo, Š.Hodál, R.Jancusko, S.Kováčik, S.Kováčik, M.Lagin, J.Liška, L.Šipka, S.Urban (Mišík) |
|||||
Basketbal Ch. (3.miesto) región |
R.Hajšo, Š.Hodál, R.Jancusko, S.Kováčik, S.Kováčik, M.Lagin, J.Liška, L.Šipka, S.Urban (Mišík) |
|||||
Volejbal (2.miesto) okres |
I.Crhák, P.Filko, R.Hajšo, S.Kovačik, J.Liška, D.Mitala, M.Predanocy (Mišík) |
|||||
Hádzaná (1.miesto) okres |
T.Balátová, D.Bartoňová, L.Ďurčová, H.Galková, Z.Galková, A.Košíková, A.Mináriková, J.Ondrušková, M.Valachová, B.Vondrová, E.Žačiková, H.Žitňanová (Podvorečná) |
|||||
Hádzaná (1.miesto) región |
T.Balátová, D.Bartoňová, L.Ďurčová, H.Galková, Z.Galková, A.Košíková, A.Mináriková, J.Ondrušková, M.Valachová, B.Vondrová, E.Žačiková, H.Žitňanová (Podvorečná) |
|||||
Hádzaná (1.miesto) kraj |
T.Balátová, D.Bartoňová, L.Ďurčová, H.Galková, Z.Galková, A.Košíková, A.Mináriková, J.Ondrušková, M.Valachová, B.Vondrová, E.Žačiková, H.Žitňanová (Podvorečná) |
|||||
Vybíjaná pre 1.st. ZŠ (2.miesto) okres |
E.Filová, N.Ruráková, L.Síleš, A.Slížiková, A.Struhačka, K.Turčanová, S.Valaštínová, M.Soporský, L.Mačasová, M.Ragan, M.Ilko, A.Halás (Matejová, Kubalová) |
|||||
Strelecká súťaž |
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
||
cena primátora |
st.žiačky |
H.Žitňanová |
L.Krištofová |
B.Vondrová |
||
|
|
ml.žiačky |
L.Šimová |
T.Hrabalová |
L.Mačasová |
|
|
|
|
ml.žiaci |
F.Bobuš |
- |
Š.Marko |