Prírodovedné súťaže | ||||||
1.miesto | 2.miesto . | 3.miesto | ||||
Pytagoriáda (školské kolo) | P3 | K. Šišková,3.a (Súk) | M. Straňák,3.a (Súk) | S. Karas,3.a (Súk.) | ||
P4 | K. Kiripolská,4.c (G.) | T. Síleš,4.c (Gaš.) | T. Janečka,4.b (Bel.) | |||
P5 | R. Jačko,5.c | N. Masaryková.5.c | M. Kopecký,5.c | |||
P6 | K. Balažovičová,6.c | P. Kopčan,6.c | x | |||
P7 | M. Gerbelová,7.c | x | x | |||
P8 | M. Antala,8.b (Igaz) | A. Kopčanová,8.b (I) | E. Guniš,8.b (Igaz) | |||
úspešní P3, P4 | N.Korcoňová, M.Ragan, M.Sellers, L.Paulová, A.Mináriková, R.Hajšo, C.Žačiková, P.Filko, Z.Galková, E.Žačiková, N.Pietriková, V.Rohutná, M.Králik, M.Kšiňan, A.Škvarenina, T.Kollárová, Z.Masárová, L.Podlucký, T.Janečka, A.Puterková, J.Buchel, K.Kiripolská, T.Síleš, M.Staš, S,Rusnák (Súk.,Varg., Kop., Bel., Gaš.) | |||||
Pytagoriáda (okresné kolo) | P5 | x | x | N. Masaryková,5.c | ||
P6 | P.Kopčan,6.c(Sány) | x | K.Balažovičová,6.c | |||
P8 | x | M.Antala,8,b (Igaz) | E.Guniš,8.b (Igaz) | |||
P3 | úspešný: C.Žáčiková, E.Žáčiková, P.Filko, A.Mináriková, N.Korcoňová, S.Karas, Z.Masárová, L.Podlucký, T.Janečka, T.Síleš (Súk., Var., Kop., Bel., Gaš.) | |||||
P4 | L.Podlucký 4.a, Z.Masárová 4.a, T.Janečka 4b, T.Síleš 4.c | |||||
Matematická olympiáda (okresné kolo) | Z5 | x | M. Kopecký,5.c, S. Pražencová,5.c | x | ||
Z6 | K.Balažovičová,6.c | x | x | |||
Z7 | M.Gerbelová,7.c | x | M. Bošanský,7.c | |||
Z8 | J. Vékony,8.b (Igaz) | x | x | |||
Z9 | F. Pokrývka,9.c (J.) | L. Janečková,9.c (J) | x | |||
Z3, Z4 | úspešný: A.Škvarenina, M.Kšiňan, Z.Masárová, K.Balažovič, A.Puterková, T.Janečka, T.Síleš, M.Kráľ, M.Staš (Kop., Bel., Gaš.) | |||||
Mat. (školské kolo) | Z4 | A. Škvarenina,4.a, M. Kšiňan,4.a, Z. Masárová,4.a, | ||||
A. Puterková,4.b, T. Janečka,4.b, M. Kráľ,4.c | ||||||
Mat. (krajské kolo) | Z4 | úspešný | F. Pokrývka,9.c (Jedličková) | |||
úspešná | L. Janečková,9.c (Jedličková) | |||||
Biologická olympiáda (škola) | 1.miesto | 2.miesto | 3.miesto | |||
E.Galušťák,6.c (J) | K.Balažovičová,6.c (J) | Ž.Balážová,6.c (J) | ||||
Biologická olympiáda (okres) | kat.C | F. Pokrývka, (Neš) L. Porubský,9.c,(N) | x | P. Kopecký,9.a (N.), K.Trebichavská,9.c | ||
kat.E | x | E.Galušťák,6.c (J.) | x | |||
kat. | 3. miesto | D.Škerdová,7.c (Buláková) | ||||
Biologická olympiáda (kraj) | kat.C | 2. miesto | F. Pokrývka,9.c (Neštinová) | |||
kat.C | 5.miesto | L.Porubský (Neštinová) | ||||
kat.E | úspešný | E.Galušťák,6.c (Jakabová) | ||||
Fyzikálna (okres) | 1.miesto | 2.miesto | 3.miesto | |||
kat.E | F. Pokrývka,9.c (Igaz) | x | x | |||
kat.F | J. Vékony,8.b (Igaz) | E. Guniš,8.b (Igaz) | M. Orlíček,8.b (Igaz) | |||
Fyzikálna ol.(kraj) | kat.E | 1. miesto | F. Pokrývka,9.c (Igaz) | |||
1.miesto | 2.miesto | 3.miesto | ||||
Geografická olympiáda (školské kolo) | kat.I | N.Masaryková (Mit.) | R.Jačko (Mit.) | A.Korbel (Mit.) | ||
kat.H | M.Borik (Mit.) | A.Martiška (Mit.) | R.Valjentová (Mit.) | |||
kat.G | Š.Šinský (Mit.) | D.Mokrý (Mit.) | E.Hrčková (Mit.) | |||
kat.F | M.Antala (Mit.) | A.Kopčanová (Mit.) | E.Guniš (Mit.) | |||
kat.E | K.Trebichavská (Mit.) | S.Bagová (Mit.) | K.Jačková (Mit.) | |||
Geografická olympiáda (okresné kolo) | kat.I | 3. miesto | N. Masaryková,5.c(Mitalová) | |||
kat.H | úspešní | M.Borik, A.Martiška,6. (Mitalová) | ||||
kat.F | úspešní | M.Antala, A.Kopčanová,8. (Mitalová) | ||||
kat.E | úspešní | K:Trebichavská, S.Bagová,9. (Mitalová) | ||||
Chemická olympiáda (okres) | kat.Dz | 1. miesto | F. Pokrývka,9.c(Neštinová) | |||
kat.Dz | 2. miesto | K. Trebichavská,9.c (Neštinová) | ||||
(kraj) | kat.Dz | úspešný | F. Pokrývka,9.c, Trebichavská, (Neštinová) | |||
Zdravotnícka súťaž (okres) | 1.miesto 6.a: M.Beňačková, D.Országhová,, E.Smatanová, M.Guričanová, M.Pokrývka (Jakabová) | |||||
Zdravotnícka súťaž (územné kolo) | 2.miesto 6.a: M.Beňačková, D.Országhová,, E.Smatanová, M.Guričanová, M.Pokrývka (Jakabová) | |||||
Mladý elektrotechnik | 1. miesto | P.Kopecký (Libič) | ||||
Spoločenskovedné súťaže | ||||||
Olympiáda zo SJ | okres | 2. miesto | S. Bagová,9.c(Petrovová) | |||
1.miesto | 2.miesto | 3.miesto | ||||
Šaliansky Maťko (škola) | 2.kat. | N.Masaryková (Mi.) | A.Obstová (Ďur.) | O.Kristian (Mich.) | ||
3.kat. | I.Petrášová (Jak.) | M.Beňačková (Jak.) | D.Orsághová (Jak.) | |||
1.kat. | 1. miesto | S. Petrov,2.b (Kubalová) | ||||
Šaliansky Maťko (okres) | 1.kat. | 3. miesto | S. Petrov,2.b (Kubalová) | |||
2.kat. | úspešná | N.Masaryková 5.c (Michaličková) | ||||
3.kat. | 3. miesto | I. Petrášová,6.b (Jakabová) | ||||
(kraj) | 1.kat. | úspešný | S. Petrov,2.b (Kubalová) | |||
Olympiáda z NJ | okres | 2. miesto | J. Markech,6.a (Kšiňanová) | |||
okres | 3. miesto | L. Janečková,9.c (Kšiňanová) | ||||
Olympiáda z AJ | okres | 3. miesto | D. Škerdová,7.c | |||
Európa v škole- lit.č. (okresné kolo) | 1.kat. | 3. miesto | V. Laššová,2.b (Kubalová) | |||
2.kat. | 3. miesto | R. Valjentová,6.c (Lavríková) | ||||
Rozprávkové vretienko (škola) | 1.miesto | 2.miesto | 3.miesto | |||
S.Petrov (Kub.) | L.Kavuliaková (Kub.) | B.Vondrová (Kub.) | ||||
S.Šimoňáková (Pet.) | S.Bagová (Pet.) | N.Masaryková (Mic.) D.Škerdová (Lav.) | ||||
Rozprávkové vretienko (okres) | 1.kat. | 1. miesto | S. Petrov,2.b (Kubalová) | |||
2.kat. | 1. miesto | S. Šimoňáková,9.c (Petrovová) | ||||
(kraj) | 2.kat. | úspešní | S. Šimoňáková,9.c (Petrovová) S.Petrov (Kubalová) | |||
1.miesto | 2.miesto | 3.miesto | ||||
Hviezdoslavov Kubín- poézia (škola) | 1.kat. | L.Kavuliaková 2.b(K) | K.Belanová 3.b (Va.) | E.Jurčíková 2.b J.Beneš 4.c (Gaš.) | ||
2.kat. | D.Škerdová (Lav.) | O.Kristián (Michal.) P.Bobuš (Lavríková) | M.Borik (Lavríková) K.Sokolová (Ďur.) | |||
3.kat. | S.Šimoňáková (Pet.) | M. Zaťková (Pet.) | S.Bagová (Pet.) | |||
Hviezdoslavov Kubín- próza (škola) | 1.kat. | S.Petrov 2.b (Kub.) | L.Adamcová 3.b (V) | Z.Masárová 4.b(Ko) A.Masaryková (G) | ||
2.kat. | N.Masaryková (Mi.) | M.Dubná (Jakab.) | M.Kopecký (Mich.) | |||
3.kat. | L.Porubský (Petr.) | - | M.Antala (Mich.) | |||
Hviezdoslavov Kubín- poézia (okres) | 1.kat. | 1. miesto | L. Kavuliaková,2.b (Kubalová) | |||
3.kat. | 1. miesto | S. Šimoňáková,9.c (Petrovová) | ||||
Hviezdoslavov Kubín- próza (okres) | 1.kat. | 2. miesto | S. Petrov,2.b(Kubalová) | |||
3.kat. | 3. miesto | N. Masaryková, 5.c (Michaličková) | ||||
Hviezdoslavov Kubín- poézia (kraj) | 1.kat. | úspešná | L. Kavuliaková,2.b (Kubalová) | |||
3.kat. | úspešná | S. Šimoňáková,9.c (Petrovová) | ||||
Rétorický Uhrovec | 2.kat. | 1. miesto (Okres) | S. Bagová,9.c (Petrovová) | |||
2.kat. | úspešná (Kraj) | S. Bagová,9.c (Petrovová) | ||||
Jesenský (okres) | úspešný: P. Krištofová,4.b, P. Hrabalová,5.c,K. Žáčiková,6.c, M. Pokrývka,6.c,F. Bátora,8.b, D. Filová,9.a (Bel.,Mich.,Lav.,Mich.,Pet.,Lav.) | |||||
Európa v škole- výtv.č. (okres) | 1.kat. | 3. miesto | E.Jurčíková,2.b (Kubalová) | |||
2.kat. | 3. miesto | E. Smatanová,6.a, Králiková,6.A (Lavríková) | ||||
- lit.č. (okres) | 1.kat. | 3. miesto | V.Laššová 2.b (Kubalová) | |||
Príroda plná vedomostí (okres) | 3. miesto | A. Puterková 4.b (Belanová) | ||||
3. miesto | T. Janečka,4.b (Belanová) | |||||
Biblická olympiáda | kraj | úspešný | T.Mitala 3.a (Mitalová) | |||
Slávik Slovenska (škola) | 1.miesto | 2.miesto | 3.miesto | |||
1.kat. | A.Jombíková (Hru) | B.Vondrová (Kub) | N.Pietriková (Var.) P.Matejka (Var.) | |||
2.kat. | M.Kopecký (Pom) | Ľ.Balážová (Pe) | Z.Masárová (Kop.) K.Balažovičová (Pe) | |||
3.kat. | D.Čelechovská (Po) | A.Kováčiková (Pe) | L.Ondrejková (Pe) | |||
Poznáš svoje mesto? (okres) | ŠKD | 2.miesto 4.b: A.Puterková, T.Janečka, S.Kyselicová, P.Krištofová, J.Ďurech (Belanová) | ||||
Športové súťaže | ||||||
Hádzaná (3.miesto) okres | V. Žitňanová,D. Pavleová, E. Makýšová, D. Kocúrová, L. Haneková, M. Dubná,7.a, D. Országhová,6.a, N. Ševčíková,K. Obstová, A.Obstová | |||||
Vybíjaná (3.miesto) okres | žiačky 4.ročníka | |||||
Vybíjaná (1.miesto) okres- ŠKD | P.Žiklová, A.Puterková, P.Krištofová, B.Buláková, T.Janečka, M.Adamovič, B.Vondrová, Z.Galková, E.Žačiková, S.Pražencová, P.Hrabalová, S.Krištofová, L.Melcerová (Oriešková) | |||||
Horský beh (okres) | 1.miesto D.Pavleová, 2.miesto V.Žitňanová (Podvorečná) | |||||
Hod kriketkou (okres) | 1.miesto T.Gajdoš (Míšík) |