Akcie ŠKD 2023/24

Jednotka má talent

To, že na našej jednotke máme nespočetne veľa talentov, nemôžeme ani pochybovať. O tom nás presvedčili deti, ktoré sa prihlásili do súťaže, ktorú zorganizovali pani vychovávateľky. Súťaž nesie jednoznačný názov: ,,Jednotka má talent“. Všetci v meste vedia, že u nás v škole sú talenty na matematiku, ale po tejto súťaži sme zistili, že sa u nás schovávajú aj mnohé iné talenty. Deti predviedli talent v maľovaní, speve, tanci, hre na hudobnom nástroji... A ako každá súťaž, aj my sme mali odbornú porotu, ktorá si z našich talentov pri vyhodnotení nevedela vybrať, kto bol lepší. Ale museli si vybrať! Rozhodli takto : 3. miesto získali tanečníčky – SabínaHostačná a AmyMasláková. 2. miesto : LaraKristiánová – spev. 1. miesto – Solomia Škultétyová – spev a tanec. Všetci sa tešíme na ďalší ročník nových alebo staronových talentov.

LuciaGrgulová