• OK Matematickej olympiády

• Aj  v domácom prostredí, počas dištančného vzdelávania,  žiaci 5.c triedy nezaháľajú. Okrem toho, že sa pravidelne zúčastňujú online vzdelávania, radi sa zapájajú aj do súťaží. Domáce kolo matematickej olympiády riešilo 24 žiakov 5.c triedy. 18 z nich postúpilo do okresného kola. Až 10 z nich bolo úspešných. Na 2. mieste sa umiestnila Sofia Šmondrková,  3. miesto obsadila Natália Božíková. Úspešnými riešiteľmi boli žiaci :  Sarah Dranačková, Simon Ján Turčan, Karolína Čapajková, Juraj Maláska, Alžbeta Mária Philips, Tomáš Kližan, Kristína Hoššová, Jakub Gráč.

V okresnom kole sa zúčastnili aj žiaci 9.B triedy. Úspešnými riešiteľmi boli: Mikolášková Dorotea, Ragan Martin, Drozdík Oskar, Bulíková Lívia, Halás Alexander.

Všetkým srdečne blahoželáme!