• Exkurzia Velux

• Exkurzia online v spoločnosti Velux v Partizánskom

Dňa 21.10.2020 sa v spolupráci z Centire s.r.o. uskutočnila online exkurzia v spoločnosti Velux v Partizánskom. Exkurzie sa zúčastnili žiaci 8.A počas druhej vyučovacej hodiny. Vzhľadom na to, že sú hromadné akcie zakázané, je taký spôsob ukážky pracovných pozícií vítaný. Okrem ukážky pracovných operácií  bolo možné dozvedieť sa o duálnom vzdelávaní a s tým spojenými benefitmi a výhodami. Exkurzie sa online zúčastnili predstavitelia firmy Velux, spoločnosti Centire, ktorá sa zaoberá duálnym vzdelávaním a predstavitelia strednej školy s duálom. Po predstavení firmy bolo možné prostredníctvom chatu položiť rôzne otázky týkajúce sa danej problematiky. Online ukážka bola zaujímavým prvkom v rámci kariérneho poradenstva v tejto náročnej situácii v slovenskej spoločnosti.

Mgr. Miroslav Libič, kariérny poradca.

viď fotoalbum