• Lego

Azda každé dieťa sa rado hrá so stavebnicami lega. A preto sme sa aj my rozhodli, že spojíme túto našu zábavku s fantáziou a zorganizujeme krásnu výstavu.

Mohli sme vidieť všakovaké stavby ako domy, hrady, kaviareň, lietadlo, helikoptéry, železnicu a mnoho ďalšieho.

Uskutočnilo sa aj veľké hlasovanie a víťazmi súťaže sa stali žiaci druhého ročníka a to so stavbou lietadla na ktorej pracovali : Samko Urban, Lukáško Krištof, Dominik Madaj, Peťko Fodora, Esterka Mitalová, Miško Krchlík a Kevin Melcer.

Druhé miesto získala stavba hradu na ktorej pracovali tak isto žiaci z druhého ročníka a to Lenka Krištofová, Samko Bariš, Jelka Líšková, Maťka Hanková, Marek Benčík, Jojko Žikla, Dominika Ševčíková a Kamilka Bálešová.

Tretie miesto získali prváčikovia a to Mirko Majerhofer, Andrejka Košíková, Jakubko Straňák a Danko Zdychavský.

viď. fotoalbum