• Streľba zo vzduchovky

• Súťaž  v  streľbe.

Už tradične jednou z posledných akcií školského roka v ŠKD je súťaž v streľbe zo vzduchovky.

17. júna 2010 si v telocvični školy 12 chlapcov a 5 dievčat zmerali svoje schopnosti  presne zamieriť  a  trafiť „ magický terč“.

Po úvodnom poučení o metodike a bezpečnosti  pri streľbe sa začala samotná  súťaž , ktorú po odbornej stránke zabezpečili  pán Mgr. Štefan Griač a Ing. Miloš Petrov, ktorým patrí naše poďakovanie.

Poradie :    dievčatá          1. miesto    Eliška  Jurčíková

2. miesto    Alexandra  Puterková