• Zober loptu, nie drogu

• Aj tento školský rok sa v našom ŠKD uskutočnil projekt s názvom ,,Zober loptu, nie drogu.“ Projekt je zameraný na zmysluplné trávenie voľného času. Chceli sme poukázať na to, aby sa deti venovali viac športu a nesiahali po iných nežiaducich formách zábavy.

Dňa 11. júna sme na školskom dvore privítali deti zo Špeciálnej základnej školy v Bánovciach nad Bebravou. Prišli s úsmevom na perách, odhodlané poriadne si zašportovať a zabojovať o to najlepšie umiestnenie. Súťažili v kopaní pokutových kopov. Súčasne prebiehala aj súťaž brankárov. Školský dvor nám skrášlili výkresy s danou témou. A takto to celé dopadlo:

I. kategória

1. miesto     Lukáš Síleš - ZŠ Duklianska

2. miesto     Tomáš Šaray - Špeciálna základná škola

3. miesto     Christian J. Schubert - ZŠ Duklianska

Víťazom brankárov v I. kategórii sa stal Lukáš Rác zo Špeciálnej základnej školy v Bánovciach.

II. kategória

1. miesto     Martin Václavík - ZŠ Duklianska

2. miesto     Kevin Podolák - ZŠ Duklianska

3. miesto     Ondrej Pakanec - ZŠ Duklianska

Víťazom brankárov v II. kategórii sa stal Marek Vereš zo Špeciálnej základnej školy v Bánovciach.

Deti si za svoje výkony odniesli medaily, krásne ceny, sladkosti a určite aj kopu nových zážitkov. Už teraz sa tešia na ďalšie spoločné stretnutie.

viď fotoalbum