• Minifutbal

Tohtoročný minifutbal zahájil pán riaditeľ znelkou Ligy majstrov. Zhostil sa aj úlohy rozhodcu a vysvetlil hráčom pravidlá. Pani vychovávateľky vyhlásili súpisky hráčov. Prváci postavili svoje družstvo proti druhákom. V družstvách sa objavili aj dievčatá, ktoré mali chuť si zahrať. A mohlo sa začať. Za hlasného povzbudzovania kamarátov sa odohrali dva polčasy po 15 minútach. Druháci mali tentoraz viac šťastia a Putovný pohár im tento rok právom patrí. Zvíťazili nad prvákmi 5:0.

Takisto si zmerali sily tretiaci so štvrtákmi. Zápas plný obetavosti a vzrušenia im odpískal pán školník Lagin. Aj keď sa tretiaci veľmi snažili, štvrtáci boli tentoraz nad ich sily. Prehrali veľmi tesne 2:3. Putovný pohár síce neobhájili, ale dobrý pocit a zapálenie pre futbal im zostal. Možno, budúci rok.

Všetci dostali vyrobené medaily a sladkú odmenu. Tešíme sa na budúci ročník a budeme vytrvalo trénovať.