• Zober loptu, nie drogu

• Dňa 28.5.2014 sa na 1. ZŠ Duklianska uskutočnil už 7. ročník projektu Zober loptu, nie drogu. S finančnou podporou mesta Bánovce nad Bebravou sme mohli aj tento rok zrealizovať túto veľmi úspešnú akciu. Projekt prebehol v spolupráci škôl ZŠ Duklianska a Špeciálnej základnej školy.

Súťažilo sa v pokutových kopoch na bránku, kde žiaci oboch základných škôl mohli ukázať svoje futbalové schopnosti. Celé dopoludnie sprevádzala súťaž veľmi dobrá športová atmosféra a žiaci si uvedomili aj to, že sa ľudia nerozlišujú podľa pôvodu a rasy. Všetci žiaci boli odmenení sladkou odmenou a víťazi si odniesli medailu, diplom a krásnu vecnú cenu.

A tú sú výsledky:

Kategória 1.-2. ročník:

1. miesto Martin Ragan

2. miesto Juraj Zemeš

3. miesto Miroslav Haman

Najlepším brankárom 1. - 2. ročníka sa stal Adrián Rác

Kategória 3.- 4. ročník:

1. miesto Jakub Pakanec

2. miesto Martin Filín

3. miesto Nicolas Laššo

Najlepším brankárom 3.- 4. ročníka sa stal Ivan Markovič.

Víťazom zo srdca gratulujeme a dúfame, že sa v takomto počte stretneme aj o rok!