• Zober loptu, nie drogu

• Dňa 28.5.2013 sa na ihrisku 1. ZŠ Duklianska zorganizovala už tradičná akcia v spolupráci so Špeciálnou školou. Akcia niesla názov „Zober loptu, nie drogu“.  Súťaž paralelne sprevádzala  výtvarná súťaž s príznačným názvom.  Súťaž zorganizovali vychovávateľky školského klubu detí pri ZŠ Duklianska.

Cieľom akcie bolo počas celého roku motivovať žiakov k pravidelnému pohybu a športovým aktivitám, posilňovať telesnú zdatnosť a zmysluplné využívanie voľného času. Celú súťaž sprevádzala veľmi dobrá športová atmosféra, deti si taktiež uvedomili, že ľudia sa nerozlišujú podľa pôvodu, či rasy.

V súťaži v kategórii 1. a 2. ročníka sa umiestnili žiaci takto :                                                        1. miesto: Martin Ragan

2. miesto : Ivan Markovič

3. miesto: Matúš Ilko

Kategória 3. a 4. ročníka :

1.miesto:  Jozef  Žikla

2. miesto: Lukáš Krištof