• Súťaž v kopaní jedenástok

• V piatok 20. septembra sme v našom ŠKD odštartovali 1. ročník súťaže v streľbe pokutových kopov - Duklianska jedenástka. Túto súťaž sme rozdelili na tri kategórie: 1. kategória - žiaci prvého a druhého ročníka, 2. kategória - žiaci tretieho a štvrtého ročníka, 3. kategória - dievčatá a nechýbala ani kategória najlepší brankári. A keďže záujem detí súťažiť bol naozaj veľký, táto akcia sa konala dva dni. V piatok odštartovali súťaž žiaci tretieho a štvrtého ročníka. V tejto kategórii súťažilo 34 chlapcov, 9 dievčat + 2 brankári. 3. miesto v kategórii chlapci tretí - štvrtý ročník získal Elias Ďurčo. Na 2. mieste sa umiestnil Filip Kyselica a víťazom v tejto kategórii sa stal Jakub Pustay. V kategórii dievčatá zvíťazila Olívia Mikušková. Najlepším brankárom sa stal Nikolas Dúbravka, ktorého úspešnosť siahala do výšky 89%. V pondelok sme pokračovali v našej akcii Duklianska jedenástka a na ihrisko sa postavili naši najmenší žiaci prvého a druhého ročníka. Do tejto kategórie sa zapojilo 36 chlapcov, 2 dievčatá a 2 brankári. Po privítaní a otvorení nasledovala krátka rozcvička, predstavenie súťažiacich a samotný štart. Zlato, striebro, bronz patrilo tentokrát našim najmenším prvákom, ktorí sa zaslúžene prebojovali do finále. 3. miesto v kategórii prvý - druhý ročník získal Martin Zavoďan. Na 2. mieste sa umiestnil Miroslav Kostolanský a víťazom v tejto kategórii sa stal Matej Lech. Najlepším brankárom sa stal Sebastián Janák. Akcia bola plná napätia, adrenalínu a zábavy. Na záver sme si zatancovali, ba aj zaspievali. Všetkým zúčastneným patrí obrovská pochvala. Športu zdar. Bronišová J.