Súťaže 2023/2024

Prírodovedné súťaže
  1.miesto   2.miesto 3.miesto
Pytagoriáda  (školské kolo) P3 M.Žáčik E.Viktoríni A.Lazarová
P4 M.Škultéty (Máš.) A.Marin (Máš.) E.Mikušová (Máš.)
P5 J.Škorec (Koj.) M.Hrušková (Koj.) J.Mikuláš (Koj.)
P6 J.Mikuláš,J.Škorec P.Bereš
P7 E.Holcová, A.Horníková (Trenč.) O.Varhaník (Trenč.)
P8 M.Záprt (Kuč.) J.Maláska (Kuč.) K.Hoššová (Kuč.)
      úspešní A.D.McKennzie, M.Sirotný, J.Benko, S.Sabo, M.Sečanský, J.Gráč, Z.Horníková (Kučavíková), S.Bačová, T.Hanuska, M.Bellová, M.Koiš, E.Mačasová, T.Želiezka, A.Husár, N.Mikulková, (Kojdová), T.Rosová, D.Ševčík, K.Bauerová, K.Matejíčková, V.Danišová, P.Hruška, P.Sedláček, T.Hurárová (Buchelová), M.Chromíková (Trenčanská),N.Náč, A.Vathazok, T.Bauerová, J.Hlavinká (Mášíková), M.Manová, D.Kucka, N.Varhaníková (Kopčanová), E.Mešinová, M.Holbay, N.Šlosárová, N.Bežáková, M.Mutňanská, T.Draňačka, K.Kšiňaňová, V.Števeková (Matejová), J.DorňákD.Harceková, M.Kubrický, M.Čík, M.Nižník, H.Pomothyová, O.Krivošík, D.Hrčková, E.Philips, N.Dúbravka, T.Péč, K.Ševčíková, L.Paule, M.Mikulovký, K.Janušková, M.Gieci, T.Botka, K.Ševčíková, T.Sidorová, E.Hrbíková, M.Šedík, A.Sečanská, V.JandákováL.Šuňalová (Podobová, Bátorová, Urbanová)
Matematická olympiáda    (okresné kolo)   1.miesto   2.miesto 3.miesto
Z6 J.Mikuš (Kojd.) - M.Hrušková (Kojd.)
Z9 A.Kosec (Igaz) J.Janáč (Igaz) -
      úspešní L.Dvorský, L.Bajzík, Š.Bitarovský (Igaz),
iBobor (SR) -ocenení  (Hrašný) 1.st O.Hunka, P.Mišinec, R.Kutiš, L.Prístupná (Belánová), K.Ševčíková, M.Kubrický, J.Philips, E.Viktorini (Podobová), H.Pomothyová, L.Paule, D.Harceková, M.Exler, M.Pilát, E.Ďurčo, A.Sečanská, V.Kuchová (Urbanová), D.Hrčková, M.Žáčik, M.Nižnik (Bátorová), N.Néč, M.Škultéty, A.Vatazhok (Mášiková), D.Kucka, M.Göndöč, A.Masláková, N.Varhaníková, B.Kopecká (Kopčanová), J.Havala, T.Draňačka, N.Bežáková, M.Mutňanská, A.Matuška, L.Fraňová, M.Holbay, E.Mišinová (Matejová, Hrašný)
2.st J.Mikuláš, T.Hanuska, J.Škorec, T.Kozejová, L.Bartoš, L.Kvičala, T.Želiezka, M.Miko, P.Kováč, M.Klobušická, A.Paulík, M.Koščová, Š.Gaplovský, M.Chormíková, P.Bereš, N.Mokráňová, P.Bauer, O.Varhaník, J.Chromíková, S.J.Turčan, M.Kluvánek, F.Kucka, J.Maláska, F.Múdry, P.Orság, L.Dvorský, J.Janáč, J.Benko, L.Bajzík, A.Mišíková, M.Nižnik, B.Bibková, J.Fodreková, N.Dobrovodská, A.Hanusková, Š.Škultéty, J.Kopecký, A.Jedinák, M.Filo (Hrašný)

Spoločenskovedné súťaže
Olympiáda zo SJ  škola 1. miesto M.Filo (Mutňanská)
(okres) okres úspešný M.Filo (Mutňanská)
Hviezdoslavov Kubín- poézia (škola)   1.miesto 2.miesto 3.miesto
1.kat.
2.kat. P.Sedláček (Mich.) T. Hurárová (Mich.) S.Sečanský, A.Husár (Lav.)
3.kat. L.Péčová (Lav.) N.Strempeková (Mut) S.Koyšová (Petr.)
Hviezdoslavov Kubín- próza (škola) 1.kat.
2.kat. V.Danišová (Mich.) T.Môciková (Lav.) M.Klobušická (Lav.)
3.kat. N.Mokráňová (Mich.) Z.Horníková (Petr.) A.Horníková (Mich.)
Mladý Jesenský (okres) 3.kat ocenená B.Matejíčková (Petrovová)
Šaliansky Maťko (škola) 1.kat.
2.kat. M.Klobušická (Lav.) T.Môciková (Laav.) N.Dubná (Lav.)
3.kat. V.Danišová (Mich.) T. Hurárová (Mich.) -
okres 3.kat 2. miesto V.Danišová (Michaličková)
Olympiáda z NJ (okres) 1B 3. miesto Š.Bitarovský
1B úspešný L.Gašparík
Slávik Slovenska (škola)   1.miesto 2.miesto 3.miesto
2.kat. K.Bauerová (Petr.) E.Chrenková L.Bartoš (Petr.) S.Hostačná (Sedl.) T.Kozejová (Petr.)

Športové súťaže
Cezpoľný beh (okres) Ml.žiačky 3. miesto C. Gieciová, B. Orságová, M. Kudriová (Mišincová)
Malý futbal mladšie žiačky (1.miesto) okres V.Danišová, T.Hurárová, M.Makýšová, S.Mišáková, V.Revajová, P.Sirotná, A.Špániková, S.Valentová, S.Žaťková, M.Škorcová (Mišincová)
Stolný tenis -okres Žiaci 2.miesto M.Filo, J.Janáč, Š.Bitarovský (Mišík)