• Rozlúčka so zimou

• Rozlúčka so zimou

Zimnej témy sme sa tento rok aj s deťmi chopili tak, že by nám len málokto nezávidel krásne vyzdobené triedy a chodby našej školy. Môžeme sa poďakovať šikovným deťom, ktorých rúčky vyrobia všetko, čo si pre nich pani učiteľky a pani vychovávateľky vymyslia. Deťom zima prináša veľkú radosť a to nie len darčekmi, ktoré deti dostanú na Vianoce a Mikuláša, ale hlavne snehom. Keď vonku nebolo ani stopy po snehových vločkách, deti veľmi kreatívne vyrábali podľa svojich predstáv tie ich. Na chodbách a v triedach našej školy ste sa tak určite mohli stretnúť so všetkými možnými symbolmi zimy. Vločky, vianočné stromčeky, hviezdy a snehuliaci na vás číhali na každom kroku. Tohtoročnú zimu sme si užili ako vonku, tak aj  vo vnútri.

Filová