Prírodovedné súťaže | ||||||
1.miesto | 2.miesto | 3.miesto | ||||
Pytagoriáda (školské kolo) | P3 | S.Petrov (Kubalová) | A.Zdychavský (Kub.) | N.Antalová (Kub.) | ||
P4 | S.Karas (Súkeníková) | M.Ragan (Súkeníková) | P.Filko (Vargicová) | |||
P5 | L.Baláž (Igaz) | M.Kšiňan (Igaz) | J.Buchel (Igaz) | |||
P6 | M.Kopecký (Kusá) | R.Jačko (Kusá) | K.Ondrušková (Kusá) | |||
P7 | P.Bobuš (Sány) | L.Vondrová (Sány) | K.Balažovičová (Sány) | |||
P8 | M.Gerbelová (Sány) | M.Šebeň (Sány) | A.Varhaník (Sány) | |||
Pytagoriáda (okresné kolo) | P3 | - | Š.Buchel (Kubalová) | - | ||
P4 | - | - | A.Mináriková (Súk.) | |||
P5 | M.Daniška (Igaz) | - | L.Baláž (Igaz) | |||
P6 | R.Jačko (Kusá) | - | - | |||
P7 | K.Balažovičová (Sany) | - | R.Valjentová(Sány) | |||
P8 | M.Gerbelová (Sány) | |||||
Matematická olympiáda (školské kolo) | Z4 | 1.miesto | P.Filko (Vargicová) | |||
Z4 | 2.miesto | Z.Galková, C.Žačiková, E.Žačiková, D.Bartoňová, A.Gulárová, S.Karas (Var. Súk.) | ||||
Matematická olympiáda (okresné kolo) | Z5 | M.Daniška (Igaz) | L.Baláž (Igaz) | - | ||
Z6 | - | M.Kopecký (Kusá) | - | |||
Z7 | K.Balažovičová (Sany) | P.Kopčan (Sany) | - | |||
Z8 | M.Gerbelová (Sany) | - | - | |||
Z9 | - | M.Antala (Igaz) | - | |||
Fyzikálna (okres) | 1.miesto | 2.-3. miesto | ||||
kat.E | E.Guniš (Igaz) | J.Vékony (Igaz) | M.Orlíček (Igaz) | |||
kat.F | - | M.Bošanský (Sány) | D.Mokrý (Sány) | |||
(kraj) | kat.E | úspešný | E.Guniš (Igaz) | |||
Biologická olympiáda | kat.D | 1. miesto- Okres | K.Balažovičová (Jakabová) | |||
kat.C | 2. miesto- Okres | A.Kahúnová (Neštinová, Jakabová) | ||||
kat.C | 3. miesto- Okres | A.Pletňová (Neštinová, Jakabová) | ||||
kat.C | úspešná- Kraj | A.Kahúnová (Neštinová, Jakabová) | ||||
1.miesto | 2.miesto | 3.miesto | ||||
Geografická olympiáda (školské kolo) | kat.I | A.Puterková | A.Škvarenina | L.Baláž | ||
kat.H | N.Masaryková | R.Jačko | S.Pražencová | |||
kat.G | A.Martiška | M.Borik | P.Bolfa | |||
kat.F | A.Masaryk | A.Stránsky | D.Mokrý | |||
( Mitalová) | kat.E | M.Antala | E.Guniš | M.Orlíček | ||
Geografická olympiáda (okresné kolo) | kat.I | L.Baláž (Mitalová) | - | A.Puterková (Mitalová) | ||
kat.H | - | - | N.Masariková (Mitalová) | |||
kat.G | M.Borik (Mitalová) | - | A.Martiška (Mitalová) | |||
(kraj) | kat.H | úspešný | N.Masaryková | |||
Zdravotnícka súťaž (okresné kolo) | 1.st. | 2.miesto | P.Filko, A.Mináriková, D.Porubská, L.Bírešová, J.Gula (Masáre) | |||
Zdravotnícka súťaž (okresné kolo) | 2.st. | 2.miesto | M.Beňačková, E.Smatanová, D.Országhová, M.Guričanová, M.Pokrývka (Jakabová) | |||
Zdravotnícka súťaž (územné kolo) | 1.st. | 2.miesto | P.Filko, A.Mináriková, D.Porubská, L.Bírešová, J.Gula (Masáre) | |||
Technická olympiáda | okres | 3.miesto | P.Cichovský, Š.Pavle (Buchelová) | |||
Imagine Logo Cup | SR | postup na celoslovenské: M.Orlíček, úspešný: L.Baláž (Hrašný) | ||||
Imagine Logo Cup | SR | úspešný: M.Orlíček (Hrašný) | ||||
Tvorba prezentácii | 1.miesto | 2.miesto | 3.miesto | |||
(Hrašný, Libič) | škola | K.Kiripolská 5.C | Baranková 5.C | M.Jedlička 5.B | ||
Spoločenskovedné súťaže | ||||||
1.miesto | 2.miesto | 3.miesto | ||||
Olympiáda zo SJ | škola | M.Antala (Michal.) | R.Hajšová, D.Valachová (Pet.) | M.Sýkora (Štefaniková) | ||
1.miesto | 2.miesto | 3.miesto | ||||
Šaliansky Maťko (škola) | 1.kat. | S.Petrov (Kubalová) | E.Jurčíková (Kubalová) | M.Jurčíková (Kubalová) | ||
2.kat. | 1.miesto | K.Kiripolská 5.C (Petrovová) | ||||
3.kat. | 1.miesto | M.Benačková 7.C (Jakabová) | ||||
Šaliansky Maťko (okres) | 1.kat. | 1. miesto | S.Petrov (Kubalová) | |||
2.kat. | 3. miesto | K.Kiripolská (Petrovová) | ||||
(kraj) | 1.kat. | úspešný | S.Petrov (Kubalová) | |||
Olympiáda z NJ (okres) | 1A | 1. miesto | J.Markech (Kšiňanová) | |||
1B | 1. miesto | R.Hajšová (Kšiňanová) | ||||
(kraj) | 1A | 3. miesto | J.Markech (Kšiňanová) | |||
Olympiáda z AJ (okres) | 1A | 1. miesto | M.Borik (Drozdíková) | |||
1B | 3. miesto | M.Antala (Drozdíková) | ||||
(kraj) | 1A | úspešný | M.Borik (Drozdíková) | |||
Rozprávkové vretienko (škola) | 1.miesto | 2.miesto | 3.miesto | |||
2.kat. | A.Masaryková 5.C (Petrovová) | M.Beňačková 7.a (Jakabová) | I.Petrášová 7.C (Jakabová) | |||
1.kat. | S.Petrov 2.B (Kub) | M.Jurčíková 2.B (Kub) | B.Vondrová 2.B (Kub) | |||
1.miesto | 2.miesto | 3.miesto | ||||
Hviezdoslavov Kubín- poézia (škola) | 1.kat. | E.Jurčíková 3.B (Kubalová) | E.Mitalová 2.B (Juríková) | - | ||
2.kat. | E.Kristiánová (Petr.) | D.Kubala (Petr.) | ||||
3.kat. | A.Pletňová (Lavr.) | A.Ševčíková (Petr.) | J.Vékony (Mich.) | |||
Hviezdoslavov Kubín- próza (škola) | 1.kat. | S.Petrov 3.B (Kubalová) | L.Adamcová 4.B (Vargicová) | K.Belánová 4.B (Varg) M.Jurčíková 3.B (Kub) | ||
2.kat. | K.Kiripolská (Petr.) | N.Masaryková, J.Beneš (Mich., Lavr.) | Z.Masárová, E.Galušták (Petr., Lavr.) | |||
3.kat. | D.Tekulová (Mich.) | Z.Petríková (Lavr.) | A.Kahúnová (Lavr.) | |||
Hviezdoslavov Kubín- poézia (okres) | 1.kat. | 1. miesto | L.Kavuliaková (Kubalová) | |||
2.kat. | 3. miesto | E.Kristiánová (Petrovová) | ||||
Hviezdoslavov Kubín- próza (okres) | 1.kat. | 2. miesto | S.Petrov (Kubalová) | |||
2.kat. | 2. miesto | N.Masaryková (Michaličková) | ||||
Rozprávkové vretienko (okres) | 1.kat. | 1. miesto | S.Petrov (Kubalová) | |||
(kraj) | 1.kat. | úspešný | S.Petrov (Kubalová) | |||
Rétorický Uhrovec | 1.kat. | 1. miesto (Škola) | N.Masaryková (Michaličková) | |||
1.kat. | 1. miesto (Okres) | N.Masaryková (Michaličková) | ||||
1.kat. | 1. miesto (Kraj) | N.Masaryková (Michaličková) | ||||
Štúrov Zvolen | 1.kat. | 2. miesto(SR) | N.Masaryková (Michaličková) | |||
(škola) | 1.kat. | Tit. Mladý Jesenský | E.Jurčíková (Kubalová) | |||
Mladý Jesenský (okres) | 1.kat. | Úspešný: E.Jurčíková (Kubalová) | ||||
2.kat. | Úspešní: J.Chorvát, M.Krištof, P.Hrabalová (Michaličková) | |||||
Biblická olympiáda | 1.miesto | 2.miesto | 3.miesto | |||
kat.1 | T.Mitala | J.Hruška | M.Predanocy | |||
(škola) (Mitalová) | kat.2 | V.Puchorová | I.Trebichavská | L.Predanocy | ||
(kraj) (Mitalová ) | kat.1 | 2. miesto | T.Mitala | |||
- | úspešní | V.Puchorová, I.Trebichavská | ||||
Slávik Slovenska (škola) | 1.miesto | 2.miesto | 3.miesto | |||
1.kat. | B.Vondrová (Kub) | M.Kopecká (Bel) | N.Čikel (Hrušková) | |||
2.kat. | Z.Masárová (Petr) | M.Kopecký | N.Masaryková P.Filko (Vargicová) | |||
3.kat. | K.Balažovičová (Pet.) | A.Pletňová (Pet.) | D.Čelechovská (Pet) | |||
(okres) | 1.kat. | 1. miesto | B.Vondrová (Kubalová) | |||
3.kat. | 1. miesto | K.Balažovičová (Petrovová) | ||||
Športové súťaže | ||||||
Basketbal (1.miesto) okres | V.Žitňanová, D.Pavleová, E.Makýšová, M.Dubná, Z.Petríková, M.Ševčíková, A.Obstová, K.Obstová, D.Országhová, L.Kovačiková, D.Petríková | |||||
Basketbal (3.miesto) región | V.Žitňanová, D.Pavleová, E.Makýšová, M.Dubná, Z.Petríková, M.Ševčíková, A.Obstová, K.Obstová, D.Országhová, L.Kovačiková, D.Petríková | |||||
Hádzanál (1.miesto) okres | V.Žitňanová, D.Pavleová, E.Makýšová, M.Dubná, Z.Petríková, M.Ševčíková, A.Obstová, K.Obstová, D.Országhová, L.Kovačiková, D.Petríková | |||||
Hádzaná (2.miesto) región | V.Žitňanová, D.Pavleová, E.Makýšová, M.Dubná, Z.Petríková, M.Ševčíková, A.Obstová, K.Obstová, D.Országhová, L.Kovačiková, D.Petríková | |||||
Skákanie cez švihadlo | (1.miesto) okres- E.Hrčková | |||||
Malý futbal žiačok (3.miesto) okres | A.Obstová, K.Obstová, M.Kortišová, D.Országhová, V.Žitňanová, D.Pavlová, P.Hrabalová, L.Melcerová, N.Ševčíková, Z.Petríková, D.Petríková, M.Maťasová | |||||
Malý futbal žiačok (1.miesto) JednotaCup | A.Obstová, K.Obstová, M.Kortišová, D.Országhová, V.Žitňanová, D.Pavlová, P.Hrabalová, L.Melcerová, N.Ševčíková, Petríková | |||||
Atletika (okres) | 800m | 2. miesto | V.Žitňanová | |||
guľa | 1. miesto | D.Országhová | ||||
kriket | 3. miesto | D.Országhová | ||||
60m | 2. miesto | D.Ducký | ||||
60m | 3. miesto | P.Cichovský | ||||
1000m | 2. miesto | Š.Pavle | ||||
Beh oslobodenia 3.miesto | kolektív ZŠ |