Čítame s Osmijankom

Dobrodružná cesta s Osmijankom

„Čítame s Osmijankom“ súťaž, ktorú  si  stihli obľúbiť mnohí  mladí  čitatelia prebieha aj v  tomto školskom roku. Osmijanko pre malých školákov pripravil už dvanástu dobrodružnú literárnu cestu s 8. zastávkami.

Spoločnosť počas putovania z rozprávky do rozprávky mu robili aj  žiaci  4.A    a 4.C triedy. Na potulkách svetom literárnych postáv štvrtáci našli správne odpo-    vede na všetky súťažné otázky. Niečo z toho, čo sa od Osmijanka dozvedeli mohli prezentovať dňa  11.04.2016 . V tento deň  p. uč. Kubalová a  Matejová  pripravili       pre nich mnohé zaujímavé aktivity. Na akcii sa zúčastnili aj pracovníčky Mestskej knižnice Ľ. Štúra v Bánovciach nad Bebravou.

E. Kubalová, L. Matejová