Halloween night

Dňa 29.10. 2014 sa na našej škole uskutočnila Halloweenská noc, ktorú usporiadali naše pani učiteľky angličtiny. Stretli sa tu žiaci ôsmeho a deviateho ročníka, aby si zasúťažili a zabavili sa. Najskôr sme sa všetci rozdelili do skupín, dali sme si rôzne názvy a obetovali dvoch členov na vyrezávanie tekvíc. Ostatní potom išli súťažiť. Každý dostal papiere s úlohami a postupne sa zapisovalo poradie.

Po týchto súťažiach sme sa všetci stretli v ďalšej triede ako kompletné skupiny. Boli tu pripravené tri súťaže. V prvej museli žiaci čo najrýchlejšie vybrať tri jablká z octu, v druhej súťaži museli rozoznávať hmatom rôzne predmety a v tretej súťaži museli vybrať orechy z pretlaku len za pomoci jazyka.

Po týchto súťažiach sme sa rozdelili po troch skupinách do tried, kde sme si mali nacvičiť tanec podľa videa. Z pôvodného súťaženia skupín sa teraz stalo súťaženie tried a celá tanečná súťaž dopadla viac než dobre. Ako odmenu pre víťazov sme mohli vidieť tanec pani učiteliek. Po všetkom tom súťažení sme vyhladli, a tak sme sa mohli občerstviť všetkými maškrtami, ktoré priniesli šikovní žiaci. S plnými bruchami sme sa znovu delili do tried. Tentokrát sa už však nešlo súťažiť, ale oddychovať. V každej triede sme pozerali iný film, a tak si všetci mohli vybrať svoj žáner – rozprávku, horor, komédiu. Aby sme sa cítili ako v kine, do každej triedy sme dostali plnú misku popcornu, ktorá sa každú chvíľu dopĺňala. Asi o tretej sme sa všetci vyčerpaní a s dobrými zážitkami zakrútili do spacákov a snažili sme sa zaspať. Napriek dlhému čakaniu na začiatku sa nakoniec táto akcia veľmi dobre vydarila a všetci sme sa skvelo zabavili.

L. Ďurčová, D.Bartoňová, 8.C